Політика Порошенка привела до деградації силових структур – екс-глава СБУ

  24 Березня, 2017 21:41
  В державі пройшла партійна приватизація силового блоку.

  Працівники силових структур України практично втратили професіоналізм, доказом чого стало вбивство екс-депутата Державної думи Дениса Вороненкова у центрі Києва.

  Про це повідомив екс-глава Служби безпеки України Ігор Смешко в ексклюзивному коментарі "Гордон".

  За його словами, працівники силового блоку практично втратили професіоналізм.

  "Я завжди говорив і буду повторювати, що по професіоналізму українських силових структур, спецслужб і розвідки завдано серйозного удару. В результаті він почав зникати. У нас відбулася партійна приватизація силового блоку держави. Політичних призначенців було не обмежено в повноваженнях. У підсумку, як у феодальній державі, вони стали підтягувати відданих їм людей, сприяти просуванню кар'єри тим, хто симпатизує певній політичній силі", – заявив Смешко.

  На думку Смешка, силові структури не мають достатнього рівня контролю.

  "У нас немає постійного контролю над якістю роботи співробітників силових структур, наприклад, з боку опозиції. Тобто щоб у політичної сили, яка перебуває при владі, не було можливості використовувати силові структури у власних інтересах. Те, що відбувається в країні – це системна криза державного управління, фактично вирок кадровій політиці, яку проводить політична сила, яка перебуває при владі. Це вирок компетентності в управлінні силовим блоком держави", – пояснив Смешко. 

  Раніше повідомлялося, що до президента України Петра Порошенка підготували звернення з проханням відсторонити на час розслідування балаклійської пожежі керівника Генерального штабу України Віктора Муженка.

  Теги : СБУ Петро Порошенко силові відомства Ігор Смешко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів