Поліцейські незаконно проникли в помешкання і побили громадянина США

  13 Липня, 2018 11:55
  У Києві поліцейські застосували надмірну силу до іноземного бізнесмена та завдали йому тяжких тілесних ушкоджень.

  Вранці 13 липня, у Києві співробітники Національної поліції незаконно проникли в квартиру американської громадянки та побили її чоловіка, іноземного бізнесмена, власника Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" Ігоря Бойка. Про це з місця події повідомляє кореспондент інтернет-видання UA1.

  Поліцейські прибули до квартири, де знаходився американський бізнесмен, о 5:45 ранку, тобто в час, коли законом заборонено проводити будь-які слідчі дії. При цьому співробітники поліції були без форми, не показали службових посвідчень та не представились. Під приводом перевірки домашнього арешту силою увірвалися в помешкання. "Невідомі люди, у цивільному одязі, не представляючись, стягнули мене просто з ліжка, почали заламувати руки та бити. Я подумав, що це злочинці, які хочуть мене вбити чи викрасти", – розповів Ігор Бойко.  Поліція мала при собі ухвалу судді Печерського районного суду Києва Олексія Соколова про примусовий привід підозрюваного з метою допиту з дозволом на проникнення до житлового приміщення. За словами адвоката бізнесмена Катерини Нікітюк, таке рішення є незаконним, оскільки порушує право на недоторканість житлового приміщення та право підозрюваного не давати свідчення проти себе.

  У результаті протизаконних дій поліції Ігорю Бойку було завдано тяжкі тілесні ушкодження, силою доставлено до старшого слідчого Головного слідчого управління Національної поліції Євгена Костецького. Після нападу та побиття у американського громадянина стався гіпертонічний криз. Чекати на лікарів "швидкої" Бойку довелося на підлозі коридору слідчого управління. Після надання медичної допомоги стан іноземця вдалося стабілізувати.

  Слідчий ГСУ Нацполіції Євген Костецький, за ініціативою якого відбувся примусовий привід, відмовився прокоментувати журналістам UA1 жорстокі дії поліції та порушення норм закону при виконанні приводу. Також слідчий відмовився повідомити, хто з працівників поліції завдав американському громадянину тілесні ушкодження.

  Нагадаємо, власник Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" Ігор Бойко неодноразово заявляв про переслідування з боку влади, які здійснюються в інтересах президента Петра Порошенка.

  Теги : Порошенко печерський суд «ЖЛ» ігор бойко Житомирська кондитерська фабрика Нацполіція Катерина Нікітюк Євген Костецький
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів