Поїхати сьогодні в Україну було б украй необдумано – Коломойський

  17 Квiтня, 2018 12:25
  За словами бізнесмена, претензії до нього з боку нинішнього керівництва "Приватбанку", Мінфіну і Нацбанку є піаром.

  Олігарх Ігор Коломойський, який нині мешкає у Швейцарії та не приїжджав в Україну вже понад 8 місяців, назвав вкрай необдуманим рішення про поїздку на Батьківщину.

  Про це він сказав у інтерв’ю програмі Схеми (спільний проект Радіо Свобода та каналу UA:Перший).

  "Ну як, навпаки, вони мають до мене, напевно, претензії. Поїхати сьогодні в Україну було б украй необдумано: мало що в голову прийде Нацбанку або "Приватбанку". Вони подадуть в суд, наприклад, і скажуть, що я їм заборгував мільйон гривень, – і я приїхати зможу, а виїхати вже ні. Тисячі боржників – я чув, їм закривають виїзд. Ну і кому потрібні ці стреси?", – наголосив Коломойський у відповідь на запитання про претензії до нього з боку нинішнього керівництва "Приватбанку", Мінфіну і Нацбанку.

  За його словами, у Женеві він "як чесна людина ходить на допити Генпрокуратури чи НАБУ – коли вони приїжджають, та співпрацює зі слідством".

  "На моїй пам'яті, з вересня чи жовтня минулого року вже три чи чотири допити. І ще планується кілька. І ГПУ, і НАБУ. Практично всі були по "Приватбанку": то в одних справах, то в інших", – зазначив Коломойський.

  Він також додав, що правоохоронні органи поки не мають до нього претензій. У свою чергу претензії з боку нинішнього керівництва "Приватбанку", Мінфіну і Нацбанку український олігарх назвав – піаром.

  "По "Приватбанку" слідство має встановити, чи був, по-перше, цей злочин, а по-друге, – учасників і повний склад злочину в діях різних учасників: яка їхня роль, якщо такі злочини відбулися. І в цьому розбирається слідство. Чому в результаті слідства хтось має втрачати якісь активи – я не розумію. Якщо навіть вже хтось і має втрачати активи, то наш президент – своє крісло, а Гонтарева ось уже втратила своє крісло", – заявив він.

  За його словами, націоналізація "Приватбанку" є незаконною.

  "Є багато різних причин, чому я вважаю її незаконною…Але абсолютно незаконний, спровокований у тому числі з політичними підтекстами (крок – Ред.). Там багато різних інтересів – від кар'єрних міркувань до бажання поживитися чужими активами. У великої кількості людей в цій історії була своя роль", – заявив він.

  Коломойський також відмовився коментувати дії Лондонського суду і суддів.

  "На сьогоднішній день можна констатувати, що, я б сказав, активи не арештовані, а заморожені. Ну, заморожені і заморожені – є певний наказ суду, який ми намагаємося виконувати. Більше того, ми зробили все, що потрібно, у тому числі й розкрили свої активи. І я б не хотів заглиблюватися в подробиці даної ситуації", – сказав він.

  Як повідомлялося раніше, президент Петро Порошенко уникає коментування інформації щодо можливого ведення переговорів з олігархом Ігорем Коломойским.

  Теги : Коломойський Приватбанк слідство націоналізація
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів