Податкову міліцію оголошено незаконною

  11 Сiчня, 2017 11:36
  Нардеп заявила, що від початку 2017 року податкова міліція перебуває поза законом.

  Нардеп від "Самопомочі" Тетяна Острікова заявила на своїй сторінці у Facebook, що податкова міліція з 1 січня перебуває поза законом – через помилку.

  "Зараз немає правових підстав для діяльності податкової міліції, у неї немає законних прав та визначених законом повноважень, однак і сам орган в установленому порядку, відповідно до закону, не ліквідований, правонаступник його не визначений. Де-юре, правовий статус податкової міліції наразі – "поза законом". Де-факто, вона не ліквідована, співробітники не звільнені, провадження не передані, продовжує свою діяльність", – йдеться в заяві.

  За словами Острікової, "йдеться про пункт 134 закону №1797-VIII про виключення розділу XVIII-2 "Податкова міліція" з Податкового кодексу України", у прикінцевих та перехідних положеннях якого зазначено, що він набуває чинності з 1 січня 2017 року, "крім, зокрема, "пункту 133 розділу І (щодо виключення розділу ХVІІІ-2)".

  Так, положення про "Податкову міліцію" мало б бути виключеним із кодексу з дня набуття чинності законом про центральний орган виконавчої влади, на який покладається обов’язок "забезпечення запобігання, виявлення, припинення, розслідування та розкриття кримінальних правопорушень, об’єктом яких є фінансові інтереси держави та/або місцевого самоврядування".

  "Планувалося, що норма про ліквідацію податкової міліції набуде чинності разом з новим законом про створення фінансової поліції, ймовірність прийняття якого цим складом Ради близька до нуля. У законопроекті змінили номер пункту про податкову поліцію, а в перехідних положеннях, які стосуються набрання чинності відповідними нормами – номер змінити забули. І виходить, що пункт 134 про виключення з Податкового кодексу розділу ХVІІІ-2 "Податкова міліція" набрав чинності", – наголосила нардеп.

  Теги : Самопоміч податкова міліція Острікова
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів