"Плівки Онищенка" свідчать, що у владі створено злочинне угруповання – екс-нардеп

  10 Травня, 2018 10:07
  Це угруповання, наголошує Юрій Кармазін, нині спокійно обкрадає український народ.

  Викривальні заяви народного депутата Олександра Онищенка свідчать про те, що в Україні створено організоване злочинне угруповання.

  Про це заявив колишній народний депутат Юрій Кармазін ефірі телеканалу ZIK.

  "Як автор Кримінального кодексу я заявляю, що все, що написано Онищенком, і все, що зараз підтверджується матеріалами справи, свідчить про одне – в Україні створене організоване злочинне угруповання", – заявив Кармазін.

  За його словами, це угруповання спокійно обкрадає український народ. Усе нині, наголошує політик, робиться в інтересах маленької групи людей, а Онищенко привідкрив "завісу" того, як ця група прийшла до влади.  "Прийшли покидьки в уряді Яценюка, уряді Гройсмана, Адміністрації Порошенка і почали грабувати! Але ще у 2004 році стояло питання, щоби адекватно оцінити дії тих олігархів. Та їхні дії не були оцінені", – сказав екс-нардеп.

  При цьому Кармазін зауважив, що аж через 12 років з’ясувалося, у скільки обійшлася приватизація "Укррудпрому", зокрема про те, що було привласнено українські надра на 50 млрд доларів. Одним із тих, хто голосував тоді за особливості приватизації "Укррудпрому", був чинний президент Петро Порошенко.

  Нагадаємо, Олександр Онищенко почав продаж через інтернет своєї книги про президента Петра Порошенка "Петро П’ятий. Правдива історія про українського диктатора". Також нардеп-утікач оприлюднив аудіозапис, на якому Порошенко обговорює "договірняк" щодо схем екс-міністра екології Миколи Злочевського.

  Теги : корупція Порошенко Арсеній Яценюк Петро Порошенко олександр онищенко Володимир Гройсман плівки Онищенка
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів