Після Насірова будуть затримані Гонтарева та Кононенко – політик

  13 Березня, 2017 13:13
  У розслідуванні справи глави ДФС "серйозно зацікавлені американці".

  Антикорупційні органи візьмуться за народного депутата Ігоря Кононенка та главу Національного банку України Валерію Гонтареву після звинувачення у корупції відстороненого глави Державної фіскальної служби Романа Насірова.

  Про це заявив екс-глава Служби безпеки України та політик Валентин Наливайченко в ефірі одного з телеканалів.

  "Насіров вже, слава Богу, затриманий, але головне, щоб суд був публічний, і в справі, яка називається "розкрадання народних податків", мають прийти інші фігуранти, яких він назве", – зазначив політик.

  За словами Наливайченка, Насіров повинен зізнатися, кому надходили близько 30% відкатів із повернення ПДВ і яка політична партія фінансувалася за ці гроші.

  Він впевнений у тому, що після відстороненого глави ДФС до відповідальності буде притягнено Гонтареву, Кононенка та народного депутата Олександра Грановського, адже вчинення корупційних дій цими особами документувалося СБУ ще у 2015 році.

  Наливайченко додав, що у розслідуванні справи Насірова "серйозно зацікавлені американці".

  Раніше повідомлялося, що більше сотні молодих людей зібралися під апеляційним судом Києва, де розпочався розгляд апеляційної скарги щодо арешту відстороненого глави Державної фіскальної служби Романа Насірова.

  Теги : США корупція Валентин Наливайченко гонтарева Ігор Кононенко насіров олександр грановський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів