Підозрюваний у хабарництві СБУшник очолив департамент "Укрзалізниці"

  25 Сiчня, 2019 16:21
  Олега Назарука підозрювали у вимаганні та отриманні хабара за "кришування бурштинового бізнесу".

  Департаменту економічної та інформаційної безпеки "Укрзалізниці" очолив екс-співробітник Служби безпеки України (СБУ) Олег Назарук, якого підозрювали у вимаганні та отриманні хабара за "кришування бурштинового бізнесу".

  Назарук був звинувачений в "кришуванні" нелегального бурштинового бізнесу, коли перебував на посаді заступника керівника Управління СБУ в Рівненській області, передає УНІАН.

  У грудні 2015 року щодо нього було відкрито кримінальне провадження за фактом вимагання та отримання хабара. Загалом його звинувачували в організації поборів в сумі близько $75 тис. на день від "бурштинового бізнесу". Однак незабаром підозру було скасовано через суд.

  У період з 2016 по серпень 2018 року в реєстрі електронних декларацій відсутні декларації Назарука.

  Як кандидат на посаду Департаменту економічної та інформаційної безпеки «Укрзалізниці» екс-співробітник СБУ подав декларацію, яка була оприлюднена 13 січня 2019 року.

  Згідно з нею, у власності та спільної власності сім'ї Назарук знаходиться будинок на 182 кв. м, чотири ділянки на 10,3 тис. кв. м і виробничі приміщення загальною площею 1,2 тис. кв. м.

  Також в праві користування сім'ї знаходяться два будинки загальною площею 292 кв. м, квартира на 34 кв. м і три земельні ділянки на 3,1 тис. кв. м. Назаруку належить елітний Mercedes-Benz Е250 2015 року випуску, який коштує близько мільйона грн. Дружині належить BMW Х4, також 2015 року. Вартість цього авто складає близько 1,1 млн грн.

  Нагадаємо, Антимонопольний комітет України встановив монопольне становище ПАТ "Укрзалізниця" на вітчизняному ринку перевезень і надання "залізничних" послуг.

  Теги : СБУ укрзалізниця
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів