Підкуп виборців та корупція в "оборонці": Польська газета присвятила статтю Порошенку

  14 Березня, 2019 15:23
  У статті зазначається, що міністр Аваков не вірить у переобрання діючого глави держави, а президент при цьому вже не має впливу на поліцію.

  Польська газета Rzezhpospolita надрукувала статтю, зокрема про звинувачення президента України Петра Порошенко у підкупі виборців з боку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та про корупційний скандал в оборонно-промисловому комплексі.  

  Відповідна стаття розміщена на сайті газети, а фото в надрукованому вигляді публікують користувачі у Facebook.

  "Польська газета пише про підкуп виборців за 1000 гривень та розкрадання в оборонно-промисловому комплексі! От просинається зранку перед роботою українець, який вимушений працювати в Польщі, і читає отакі заголовки про "життя по-новому" на батьківщині!" – зазначила користувач Ірина Іванова, опублікувавши фото газети.

  У самій статті зазначається, що Аваков не вірить у переобрання діючого глави держави, а Порошенко при цьому вже не має впливу на поліцію.

  "У Києві ніхто не сумнівається, що за два тижні до президентських виборів Україна зіткнулася з серйозною політичною кризою. Правляча коаліція розривається по швах, і війна відбувається не тільки на сході, а й у самому центрі країни", – говориться в статті.

  Нагадаємо, Аваков заявив, що В Україні скоро буде і новий президент, і новий уряд.

  До цього, журналісти-розслідувачі показали, як оточення президента Порошенка розкрадає сотні мільйонів гривень, виділених на оборонно-промисловий комплекс України, завозячи деталі для військової техніки з Росії. Серед фігурантів скандалу – один з давніх партнерів президента Олег Гладковський, після розголошення звільнений з посади заступника секретаря РНБО.

  Теги : корупція Порошенко вибори підкуп виборців
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів