Підготовка держперевороту Савченко: нардепи говорять про провокацію СБУ та хочуть доказів

  14 Березня, 2018 15:18
  Низка нардепів висловились за необхідність детального розслідування інформації щодо підготовки Надією Савченко держперевороту.

  Нардепи від різних політсил, коментуючи інформацію про можливу підготовку своєю колегою Надією Савченко держперевороту, одностайно висловились за необхідність детального розслідування її, передає кореспондент UA1.

  Так, за словами члена фракції БПП Олександра Бригинця, попри те, що "дуже часто позиція Савченко є такою, яку транслює російська влада", більшість аргументів говорять про те, що "якщо вона й мала стосунок до цієї історії, то не як головний організатор, а як людина, яка, не розуміючи всього, просто виконувала ті задачі, які перед нею були поставлені кимось".  Своєю чергою, інший БППшник – Мустафа Найєм – заявив, що у випадку наявності фактів, які вказують на злочин Савченко, вони мають надійти до регламентного комітету – "Наразі їх нема. Однак якщо вони є – дивно, чому ГПУ не звернулась до Верховної Ради".

  "Те, що дії Савченко після повернення з полону часто виглядали в інтересах РФ – факт. Але для таких серйозних звинувачень потрібні серйозні докази", – підкреслив член "Самопомочі" Єгор Соболєв.

  Таку ж думку висловив і позафракційний Олег Петренко, за словами якого вся ця ситуація є провокацією СБУ – "Теоретично від Савченко можна очікувати чого завгодно. Однак необхідні докази".

  Крім того, про провокацію Савченко з боку силовиків заявив ще один позафракційний – Євген Мураєв, який при цьому висловив сумнів у можливості підготовки нею терактів у Києві.

  Теги : Савченко Мустафа Найєм ГПУ СБУ Соболєв БПП Самопоміч олександр бригинець Олег Петренко мураєв
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів