Під виглядом "грошей Януковича" влада використає єврооблігаційні кошти – журналіст

  29 Вересня, 2017 18:45
  Влада позичила 1,3 млрд доларів під 7,35 відсотків річних на 15 років з метою піару.

  Журналіст Олександр Дубінський заявив, що під виглядом "грошей Януковича" в бюджет з рахунків держбанків "спишуть" кошти від розміщення єврооблігацій.

  Про це передає dubinsky.pro.

  За його словами, замість "грошей Януковича" в бюджет сьогодні планують перерахувати 1,3 млрд доларів, які Україна залучила на зовнішніх ринках через інструмент єврооблігацій.

  "Ці гроші вже надійшли на рахунки до "Укрексімбанку", куди нещодавно заїжджав генпрокурор Юрій Луценко, і сьогодні або в понеділок будуть перераховані в держказначейство. А потім, підуть, у тому числі, на дотації другу і партнеру президента – аграрному барону Юрію Косюку", – зазначив Дубінський.

  Щоб попіаритися на конфіскації "грошей Януковича", на думку журналіста, чинна влада позичила 1,3 млрд доларів під 7,35 відсотків річних на 15 років. В результаті загальна сума переплати за цим боргом за 15 років складе 1,43 млрд доларів.

  "Готова кримінальна справа проти міністра фінансів Олександра Данилюка, глав держбанків, а також гаранта їх організованої групи», – резюмував Дубінський.

  Нагадаємо, Печерський районний суд міста Києва зобов'язав "Ощадбанк" показати суму коштів, які зберігає на рахунках в банку колишній президент України Віктор Янукович.

  Теги : Ощадбанк єврооблігації Олександр Данилюк гроші Януковича Олександр Дубінський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів