Піар по-чорному: Мін’юст витрачає тисячі доларів на рекламу

  23 Березня, 2017 09:44
  Петренко платить понад 30 тис. доларів щомісяця лише за просування сторінки у Facebook – експерт.

  Міністр юстиції Павло Петренко і його заступник з питань державної реєстрації Павло Мороз щомісяця витрачають тисячі доларів на замовні сюжети на телебаченні та рекламу в соціальних мережах.   На початку грудня минулого року журналісти UA1 звернулись з офіційним запитом до прес-служби Мін’юсту, аби дізнатися, скільки коштів витрачається на рекламу сторінок вищезазначених чиновників у Facebook. До сьогодні відомство ніяк не відреагувало на запит.

  Фахівці провідних телеканалів відмовились відкрито коментувати дані про продаж ефірного часу, пославшись на неприпустимість розголошення "комерційної таємниці". Однак з інсайдерського джерела ми дізнались, що вартість послуг з проведення зйомок та підготовки відеоматеріалів на рейтингових телеканалах становить щонайменше 30 тис. гривень за півтори хвилини.

  Водночас, експерти з інтернет-реклами оцінюють в 20 або й 30 тис. доларів рекламну кампанію, яку наразі активно проводять міністр Петренко та його заступник Мороз у соціальній мережі Facebook.

  Як повідомлялось раніше, підлеглі Петренка, працівники Київського (Лук'янівського) слідчого ізолятора, страйкують і відмовляються охороняти зеків через малі зарплати.

  Теги : Павло Петренко соціальні мережі facebook реклама міністерство юстиції запит долари Павло Мороз
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів