Піар-хід або вимушений крок: Що думають нардепи про нові зміни до Конституції від Порошенка

  5 Вересня, 2018 15:28
  Не всі народні обранці позитивно сприйняли пропозиції президента закріпити у головному документі країни її зовнішньополітичний курс.

  Думки народних депутатів України з приводу запропонованих президентом Петром Порошенком змін до Конституції щодо прагнення країни до членства у ЄС та НАТО розділилися.

  Свої точки зору з цього приводу у коментарях журналістам висловили представники різних фракцій парламенту, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  Нагадаємо, Порошенко вніс у Верховну Раду законопроект, який передбачає внесення відповідних змін у головний документ України.

  На думку депутата Ганни Гопко (фракція "Самопоміч"), такий крок голови держави можна розцінювати як піар-хід під час президентської кампанії.

  "Але якщо говорити про серйозні речі, то наблизити Україну до реального членства у ЄС і НАТО – це політична внутрішня стабільність", – сказала вона.

  Народний депутат Олександр Кірш (фракція "Народний фронт") зазначив, що не зовсім правильно закріпляти у Конституції зовнішньополітичний курс країни. Разом з тим, він згоден проголосувати за президентський законопроект.  "Якщо вже так стоїть питання у розпал війни, то безумовно я буду підтримувати курс на вступ України в НАТО, – заявив нардеп. – Під час війни допустимі ті речі, які в мирний час небажані".

  Проти ініціативи Порошенка виступив депутат Олександр Вілкул (фракція "Опозиційний блок").

  "Пропозиція закріпити в Конституції НАТО і так далі – виключно передвиборний хід, який не несе ніякого смислового навантаження… Це просто не більше ніж передвиборча технологія. Єдина ефективна модель для нашої країни – це нейтральний позаблоковий статус… Членство в НАТО – чергова казка, чергова передвиборча маніпуляція", – сказав парламентар.

  Як повідомлялося, президент України Порошенко пообіцяв школярам, що вони будуть жити в Євросоюзі.

  Теги : Конституція НАТО ЄС Петро Порошенко олександр кірш Гопко Олександр Вілкул
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів