Петренко заявив, що не співпрацює ні з Пашинським, ні з "Народним фронтом"

  19 Вересня, 2016 18:33
  Глава Мін’юсту вкотре відхрестився від причетності до захоплення Житомирської кондитерської фабрики.

  Міністр юстиції Павло Петренко під час інтерв’ю "5 каналу" усіляко заперечував свою причетність до рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" та не зумів назвати конкретних результатів роботи Мін`юсту за час свого керівництва.

  Так, він заявив, що дізнався про "конфлікт" навколо "ЖЛ" лише під час першого мітингу під Мін’юстом і заперечив будь-які зв’язки з організатором рейдерської схеми Пашинським та й взагалі з "Народним фронтом".

  Петренко вкотре назвав захоплення підприємства "корпоративним конфліктом" та ще й звинуватив працівників фабрики, які мітингували під міністерством, у шантажі – "Їм не потрібно було на той момент жодного результату, їм потрібно було робити таку картинку і займатися незрозумілим для мене шантажем".

  Водночас, на прохання журналістки озвучити найяскравіші реформи, проведені міністерством протягом останніх 2,5 років, Петренко відповів загальними фразами.

  Зокрема, міністр заявив, що "2,5 роки – це певна зміна дуже багатьох подій і пришвидшення життя" і резюмував, що "питання не в тому, що змінилось у Міністерстві юстиції, а в тому, що змінюється країна".

  Теги : Павло Петренко сергій пашинський Народний Фронт «ЖЛ»
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів