Петренко про "відкати": приватне життя держвиконавців не є компетенцією Мін'юсту

  14 Вересня, 2017 12:30
  Держвиконавці перед тим, як отримати винагороди, надавали доступ до своїх зарплатних рахунків маловідомій особі.

  Міністр юстиції Павло Петренко, коментуючи інформацію про видачу держвиконавцями довіреностей на доступ до їхніх винагород, заявив, що приватне життя його підлеглих не входить до компетенції Міністерства юстиції.

  Про це він заявив на прес-конференції, передає bihus.info.

  Петренко зазначив, що за результатами перевірки керівників держвиконавців на поліграфі, корупції у Мін'юсті не було виявлено.

  Водночас викладена в журналістському розслідуванні інформація про видачу держвиконавцями довіреностей на доступ до їхніх винагород Мін'юстом на час прес-конференції не перевірялася на поліграфі.

  На запитання журналіста, чи цікавився він, хто такий Микола Лисенко, якому одразу кілька виконавців синхронно довіряли знімати кошти з власних винагород, Петренко відповів, що це не входить до компетенції відомства.

  "Що стосується приватних речей державних виконавців – це питання до них, це їх приватне життя і не входить в компетенцію Міністерства юстиції", – повідомив міністр юстиції. 

  Нагадаємо, перед тим, як отримати багатомільйонні винагороди, співробітники виконавчої служби Міністерства юстиції України синхронно писали довіреність на доступ до їхнього зарплатного рахунку на ім’я маловідомої їм особи.

  Теги : корупція Павло Петренко поліграф держвиконавець міністерство юстиції премія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів