Петренко хоче убезпечити посадовців від криміналу за запізнілі декларації

  29 Березня, 2017 15:14
  Глава Мін’юсту запропонує Раді звільнити від кримінальної відповідальності посадовців, які несвоєчасно подали декларації.

  Міністр юстиції Павло Петренко вважає, що Верховна Рада має скасувати кримінальну відповідальність за несвоєчасне подання електронних декларацій.

  Про це він заявив на засіданні уряду, передає кореспондент UA1.

  Таку свою ініціативу Петренко аргументував тим, що нині чимало посадовців стали заручниками ситуації, коли вони через проблеми в роботі реєстру е-декларацій не можуть вчасно подати електронний звіт про свої статки.

  На думку міністра, для всіх цих посадовців повинна бути скасована кримінальна відповідальність і надана можливість подати їм декларації впродовж 60 днів.

  Глава Мін’юсту додав, що наступного тижня запропонує цю ініціативу Верховній Раді.

  Як відомо, посадовці не поспішали подавати електронні декларації й дружно взялися звітувати про свої статки практично в останні дні перед завершенням другого етапу подачі е-декларацій, через що система не витримала й дала збій.  

  У середу, 29 березня, глава НАЗК Наталія Корчак заявила, що роботу реєстру е-декларацій відновлено, однак публічна його частина закрита для доступу, щоб зменшити навантаження.

  Теги : Мін’юст Павло Петренко декларація про доходи НАЗК е-декларування
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів