Першим заступником Саакашвілі став колишній керівник "Роснафти-Україна"

  1 Липня, 2015 14:46
  Губернатор Одещини продовжує набирати в свою команду відомих та кваліфікованих менеджерів.
  Фото: "112"

  Глава Одеської ОДА Михайло Саакашвілі призначив своїм першим заступником свого друга Володимира Жмака, повідомляє "Думская".

  До призначення на нову посаду Жмак працював у наглядовій раді української телекомунікаційної компанії "Київстар". У 2011 році Жмак змінив профіль своєї роботи з телекомунікації на нафтовидобування і пішов працювати виконавчим директором "ТНК-BP", а після поглинання компанії "Роснафтою" очолював її українську "дочку".

  Політичну кар’єру Жмак почав на місцевих виборах в Києві у 2014 році, де був кандидатом від партій УДАР, "Солідарність" Петра Порошенко та "Третьої української республіки" Юрія Луценко. Не зважаючи на серйозну підтримку місцеві вибори на Микільській Борщагівці Жмак програв Олександру Пабату.

  Зазначимо, що Саакашвілі та Жмак познайомились під час навчання у Київському Національному університеті ім. Т. Г. Шевченка на факультеті міжнародних відносин та права. Крім КНУ, заступник губернатора навчався в Італії та Швейцарії.

  Жмак у 80-х брав участь у збройному конфлікті в Афганістані і отримав за це різноманітні радянські нагороди.

  Зазначимо, що в Україні перший заступник Саакашвілі крім успіху у бізнесі має статус заслуженого юриста і сім’янина. Одружений Жмак на француженці та виховує 4 дітей.

  Теги : Саакашвілі Володимир Жмак
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів