Перевибори в Чернігові: відкрито більше 20 кримінальних справ

  23 Липня, 2015 11:41
  З початку передвиборчої агітації на проміжних виборах по ВО № 205 до міліції надійшло 84 заяви та повідомлення щодо порушення виборчого процесу.

  У Чернігові розслідують більше 20 кримінальних проваджень, пов`язаних із виборчим процесом по виборчому округу № 205.

  Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

  В чотирьох заявах факти стосувалися розповсюдження невідомими особами листівок щодо негативної характеристики кандидатів у народні депутати.

  Зараз слідчі чернігівської міської міліції проводять досудове розслідування в 11 кримінальних провадженнях. Зокрема, 6 – за ст. 157 Кримінального кодексу (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача), 5 – за ст. 160 Кримінального кодексу  (підкуп виборця, учасника референдуму).

  Також проводяться досудові розслідування в 10 кримінальних провадженнях загально-кримінального характеру, однак пов’язаних з виборчим процесом: 5 – за ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності), 3 – за ст. 296 (хуліганство), 1 – за ст. 351 (перешкоджання діяльності народного депутата України та депутата місцевої ради), 1 – за ст. 356 (самоправство).

  Процесуальне керівництво забезпечує прокуратура Чернігова. Хід розслідування перебуває на контролі обласної прокуратури.

  Нагадаємо, що проміжні вибори народного депутата в окрузі № 205 (м. Чернігів) відбудуться 26 липня у зв’язку із достроковим припиненням повноважень депутата Валерія Куліча, обраного в цьому окрузі на позачергових виборах 26 жовтня 2014 року від партії ”Блок Петра Порошенка”.

  ЦВК для участі у виборах зареєструвала 127 кандидатів, 8 з них представляють політичні партії, решта – самовисуванці. Пізніше зняли свої кандидатури 36 осіб.
  Теги : перевибори цвк Чернігів
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів