Переселенцям значно спростили життя – Порошенко підписав закон

  6 Сiчня, 2016 13:24
  Президент схвалив закон про безстрокові довідки переселенців.
  Фото: president.gov.ua

  Президент України Петро Порошенко підписав закон, який робить безстроковими довідки переселенців із зони АТО та Криму.

  Так, за новим законом (удосконаленим Порошенком), дія довідки переселенця тепер буде безстроковою, а не на півроку, як раніше.

  Закон також скасовує проставлення штампу на зворотному боці довідки в органах Державної міграційної служби (ДМС). Окрім того, скасовані перевірки місць проживання переселенців. Зняті також зобов'язання інформувати органи ДМС про своє фактичне місце проживання і раз на півроку відзначатися в цих органах.

  Переселенці, які не встигли розірвати трудові відносини до виїзду із зони АТО чи Криму, зможуть подати заяву про припинення трудового договору в центрі зайнятості за новим місцем проживання.

  Органи влади повинні прийняти переселенця на облік в день подачі заяви, якщо в нього є в паспорті штамп реєстрації місця проживання. Якщо ж такого штампу немає, термін прийняття на облік обмежений 15 днями. Протягом цього часу переселенець може надати як доказ військовий квиток, трудову книжку, документ про право власності на нерухоме або рухоме майно, документ про освіту (науковий ступінь), медичні документи, фотографії або відеозаписи.

  Теги : АТО Крим закон біженці переселенці Петро Порошенко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів