Переговори Греції з кредиторами почнуться у вівторок

  26 Липня, 2015 10:51
  Переговори повинні були початися в п'ятницю, 24 липня, але були відкладені через невирішеність низки питань.

  Переговори представників Греції та її кредиторів технічно почнуться у вівторок, 28 липня, повідомили журналістам у грецькому Мінфіні.

  "Дискусії про те, де і як будуть проходити переговори йдуть дуже добре. У вівторок почнуться переговори на технічному рівні", - повідомив представник міністерства фінансів.

  За його словами, затримка не пов'язана з політичними причинами.

  "Приїзд керівників місій кредиторів в Афіни буде відкладено на один-два дні з технічних причин. Ми підкреслюємо, що причини затримки не є ні політичними, ні дипломатичними", - сказав представник Мінфіну.

  Якщо раніше Греція вела переговори з трійкою кредиторів (ЄЦБ, МВФ і Єврокомісія), то тепер переговори йтимуть з "четвіркою" - в трійку приєднався представник Європейського стабілізаційного механізму (ESM), який надасть Греції кредитну лінію по третій програмі допомоги.

  МВФ буде представляти нова глава місії фонду в Греції Делія Велкулеску. Від імені Греції переговори буде вести голова Ради економічних експертів Йоргос Хуліаракіс.

  Уряд розглядає 18 серпня як оптимальну дату завершення переговорів. Цей термін визначений з тим, щоб Греція могла нормально провести 20 серпня платіж за держборгом на 3,2 млрд євро на користь ЄЦБ.

  Нагадаємо, що Греція офіційно попросила допомоги у МВФ.

  Теги : МВФ греція криза в греції esm
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів