Пенсійна реформа не буде проведена найближчим часом – Розенко

  13 Лютого, 2016 18:06
  Міністр соціальної політики заявив про відтермінування проведення пенсійної реформи.
  Павло Розенко
  Фото з відкритих джерел
  Павло Розенко

  Проведення пенсійної реформи в Україні відкладається.

  Про це в інтерв'ю "Дзеркалу тижня" заявив Міністр соціальної політики Павло Розенко, вказавши причиною позицію МВФ, яка полягає в тому, що урядовий проект реформи потребує доопрацювання.

  Крім того, Розенко наголосив: "На думку фахівців МВФ, реалізація проекту має супроводжуватися глибоким реформуванням солідарної пенсійної системи, що неможливо без підвищення пенсійного віку".

  Разом з тим, він зазначив, що "категорично проти підвищення пенсійного віку на даному етапі розвитку суспільства, адже поки не зроблені реальні кроки по продовженню і підвищенню тривалості ефективного життя в Україні, питання підвищення пенсійного віку неактуальне".

  Розенко також додав, що "цей крок (підвищення пенсійного віку – Ред.) не дає жодного позитивного результату для пенсійної системи, в тому числі, солідарної - економія мізерна, а політики навколо цих питань багато".

  Нагадаємо, посол США в Україні назвав заяву МВФ про можливе призупинення програми співпраці з Україною через відсутність результатів боротьби з корупцією ще однією причиною для зміни українського уряду.

  Теги : МВФ пенсійна реформа Павло Розенко Мінсоцполітики пенсійний вік
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів