Пайєтт розкритикував ГПУ через підозри щодо Сакварелідзе

  16 Березня, 2016 21:08
  Посол заявив, що США хочуть бачити в ГПУ боротьбу з корупцією, а не відкриту й агресивну протидію реформам.
  Джеффрі Пайєтт
  Фото з відкритих джерел
  Джеффрі Пайєтт

  Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт у Twitter прокоментував намір Генпрокуратури розслідувати використання американських грошей, виділених на реформування відомства для замгенпрокурора Давида Сакварелідзе.

  Він зазначив, що ці кошти й не повинні були надходити на рахунки Генеральної прокуратури України, оскільки США не надають прямої бюджетної підтримки жодним українським держустановам або ж агентствам.

  За словами Пайєтта, фінансова підтримка ГПУ здійснювалася через партнерські міжнародні організації. Зокрема, Організації економічної співпраці і розвитку США надали 200 тис. доларів на розробку тестів для прокурорів.

  2 млн доларів для подальшої підтримки реформ в ГПУ виділено через Міжнародну організацію розвитку і права за участю відповідного департаменту США.

  Те ж саме, за словами посла, стосується й американської допомоги для патрульної поліції, а також коштів на підтримку судової реформи та розробку законопроектів.

  "Як я вже казав публічно, ми хочемо бачити в ГПУ боротьбу з корупцією замість відкритої й агресивної роботи проти реформ", - наголосив Пайєтт.

  Теги : США ГПУ сакварелідзе джеффрі пайєтт
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів