Пайєтт: Найтяжчі часи конфлікту на Донбасі минули

    30 Квiтня, 2016 15:23
    На думку посла США в Україні, активні бойові дії на Донбасі вже закінчились.

    Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт під час зустрічі зі студентами Маріупольського університету заявив, що найтяжчі часи конфлікту на Донбасі вже минули.

    "Ми добре розуміємо, через які величезні випробування довелося пройти Україні протягом цих двох років російської агресії. З іншого боку, нам все-таки здається, що ви вже пройшли найважчі часи цього конфлікту і тепер взялися за вибудову такої справжньої європейської демократії", - заявив Пайєтт.

    Водночас, говорячи про повернення усього Донбасу до України, посол США зазначив, що проведення місцевих виборів є важливою складовою цього процесу, але лише після того, як сторони конфлікту виконають всі положення мінських угод і Україна поновить контроль на східному кордоні.

    Нагадаємо: напередодні учасники зустрічі в Мінську домовилися про введення режиму припинення вогню на Донбасі з настанням Великодня і травневих свят.

    Втім, попри домовленості,  ситуація у зоні проведення АТО ускладнилась, проросійські бойовики 40 разів обстрілювали позиції сил АТО, а в районі селища Лозуватського безпілотник терористів скидав вибухові пристрої.

    Теги : АТО бойовики США Донбас Маріуполь джеффрі пайєтт Україна
    Коментарі
    1000 символів лишилося
    ТОП МАТЕРІАЛІВ


      Архів