Павленко піде з посади, якщо фракція прийме таке рішення – Березюк

  23 Сiчня, 2016 13:56
  Лідер фракції "Самопоміч" заявив, що рішення про можливе відкликання свого представника в уряді фракція прийме на початку наступного тижня.
  Олексій Павленко
  Фото з відкритих джерел
  Олексій Павленко

  Міністр агропромислового комплексу Олексій Павленко повинен буде залишити посаду у разі прийняття фракцією "Самопоміч" рішення про його  відкликання.

  Про це кореспонденту "Української правди" повідомив лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк, зазначивши, що відповідні консультації були проведені як з самим Павленком, так і з головою партії, мером Львова Андрієм Садовим.

  На питання журналіста, чи погоджується Павленко з позицією фракції, політик відповів, що "для нього (Павленка – ред.) рішення фракції є важливим і він розуміє важливість процесу. Крім того, він не може не піти, якщо буде таке рішення. Його ж партія висувала".

  Березюк наголосив: рішення буде прийняте на зборах фракції, що відбудуться 25 або 26 січня.

  Нагадаємо, політрада "Самопомічі" ухвалила рішення відкликати міністра АПК з уряду. Лідер фракції Олег Березюк назвав таке рішення відповіддю на повне ігнорування Кабінетом Міністрів політичної відповідальності за прийняття бюджету.

  Теги : Мінагрополітики Березюк Самопоміч Олексій Павленко Кабмін
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів