Пасішник виправдовується, що не говорив з Абромавічусом про призначення

  8 Лютого, 2016 17:54
  Андрій Пасішник заявляє, що його переписка з Абромавічусом не стосувалась призначень.
  Андрій Пасішник
  Фото з відкритих джерел
  Андрій Пасішник

  Виконавчий директор НАК "Нафтогаз" Андрій Пасішник на своїй сторінці у Facebook заявив, що оприлюднена переписка його та міністра економічного розвитку Айвараса Абромавичуса "не стосується якихось призначень".

  "Опублікований скрін-шот жодним чином не стосується будь-яких призначень. В переписці з Айварасом (Абромавічуса – Ред.) йшла мова виключно про можливість розділення в майбутньому наявної вакантної посади на дві окремі, яке за моєю інформацією повинно було статися найближчим часом і всіма було погоджено, саме тому я впевнено послався на прізвища", - йдеться в заяві.

  Разом з тим, Пасішник наполягає, що "це була дружня переписка" та підкреслює, "що ні з ким з приводу свого призначення не спілкувався окрім Айвараса (Абромавічуса – Ред.), тому всі ці "докази" є нікчемними".  Крім того, він наголосив: "На жаль, мене використовують в якості цапа-відбувайла в чужій брудній грі, тому не маю бажання подальшого виправдовування до закінчення об'єктивного розслідування цієї справи", - резюмує виконавчий директор "Нафтогазу".

  Як відомо, раніше народний депутат Сергій Лещенко опублікував скрін-шот скандального листування Абромавічуса та Пасішника.

  Нагадаємо, раніше сам Айварас Абромавічус підтвердив, що у заступники йому нав’язували Андрія Пасішника.

  Теги : Абромавічус Нафтогаз призначення Андрій Пасішник
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів