Пашинський здав захоплену кондитерську фабрику регіоналу Колеснікову

  26 Жовтня, 2016 11:15
  Нардеп Сергій Пашинський має спільний бізнес з "людьми Януковича".

  Обладнання Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ", захопленої групою рейдерів на чолі з нардепом Сергієм Пашинським, використовується для виробництва продукції АТ "ВО "Конті". Як відомо, власником "Конті" є одіозний регіонал Борис Колесніков, один з найближчих соратників Віктора Януковича.

  В розпорядження видання UA1 потрапили фото готової продукції торгової марки "Конті" на території фабрики. На коробах з цукерками фірмовий напис "Конті", а на маркуванні вказано що продукцію вироблено за адресою, за якою розташована Житомирська кондитерська фабрика. При цьому продукція виготовлена  "на замовлення АТ "ВО "Конті". Слід зауважити, що обладнання, на якому виготовляється продукція, використовується незаконно, оскільки було захоплене в результаті бандитського нападу на фабрику в грудні 2015 року.

  Ставлення житомирян до цього факту вкрай негативне, оскільки кондфабрика "ЖЛ" та її продукція завжди були візитівкою міста. Крім того, фіктивний директор захопленої фабрики Олександр Рогаль публічно збрехав, заявивши, що на фабриці не виробляють продукцію для компанії Колеснікова.

  Таким чином, нардеп Пашинський фактично робить спільний бізнес з ідеологічним ворогом, членом команди Януковича. У публічному просторі Пашинський заявляє про свою нетерпимість до "людей Януковича" і водночас здає в оренду одному з них обладнання захопленої фабрики.

  Нагадаємо, це не перший випадок співпраці Сергія Пашинського з колишніми регіоналами. Зокрема, нардеп від "Народного фронту" дуже тісно пов'язаний з найближчим оточенням Дмитра Фірташа. За допомоги Пашинського колишні регіонали вирішують багато власних питань у новій владі.

  Теги : Янукович сергій пашинський житомир «ЖЛ» борис колесников фабрика "Конті"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів