Пашинський замовив кримінальну справу проти американського бізнесмена

  29 Вересня, 2017 11:00
  Депутат від "Народного фронту" замовив Юрію Луценку та Арсену Авакову фальсифікувати кримінальну справу.

  Генеральна прокуратура та Нацполіція виконують замовлення депутата-рейдера Сергія Пашинського та фальсифікують кримінальну справу проти власника Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" Ігоря Бойка.

  Фізично фабрику захоплено людьми депутата Пашинського з кінця 2015-го, але рейдерам не вистачає документів для її перепродажу. Слідчі поліції та прокурори ГПУ отримали завдання відкрити замовну кримінальну справу проти Ігоря Бойка. Мета фальшування справи – змусити законного власника фабрики добровільно передати своє майно у власність людей Пашинського.   

  Слідчі та прокурори тиснуть на колишнього директора фабрики Євгена Гамова та змушують його дати неправдиві показання проти Ігоря Бойка.

  Гамова залякують кримінальними справами та примушують підписати угоду зі слідством.

  Через значний тиск з боку слідчих колишній директор фабрики готовий зізнатися у злочині, якого він не скоював, та дати неправдиві показання проти власника фабрики. 

  Замовну кримінальну справу фальсифікують слідчий Головного слідчого управління Нацполіції Дмитро Любезніков та прокурор ГПУ Володимир Казміренко. У своїй роботі вони використовують тиск, залякування, підробку документів, фальсифікацію доказів, внесення неправдивих відомостей до матеріалів справи.

  Крім того, Казміренко та Любезніков грубо порушують норми кримінального процесу. Прокурор та слідчий не дають можливості Ігорю Бойку захищати себе та отримати статус потерпілого по справі рейдерського захоплення його фабрики.

  22 вересня слідчий Дмитро Любезніков не з’явився до Печерського суду Києва, в якому мала слухатися справа про визнання Ігоря Бойка потерпілим у справі директора фабрики Гамова. Натомість, всупереч нормам закону, слідчий разом із підозрюваним Гамовим пішов до Корольовського суду Житомира.

  У Житомирі Любезніков зустрівся з головою Корольовського суду Житомира Юрієм Драчем та вимагав від нього прийняти обвинувальний акт і призначити засідання суду поза чергою. Свою вимогу слідчий поліції аргументував зацікавленістю Авакова та Пашинського у цій справі. Попри чергу, судове засідання було призначено на 25 вересня.

  Голова суду Юрій Драч явно переляканий та намагається переконати журналістів, що не зустрічався з Любезніковим.

  На запитання журналістів Любезніков не може твердо відповісти, що він не фальсифікує справу проти Ігоря Бойка. Слідчому з особливо важливих справ явно є що приховувати.

  Прокурор ГПУ Володимир Казміренко не зміг пояснити журналістам присутність слідчого в суді та його зустріч з головою суду Юрієм Драчем. Все це є грубим порушенням кримінального процесу.

  Також прокурор Генеральної прокуратури не може відповісти, чому не розслідуються розбійні напади на територію Житомирської кондитерської фабрики в грудні 2015-го та січні 2016 років. Так, слідство за майже 2 роки не встановило, хто привіз до Житомира 500 озброєних бандитів і наказав атакувати територію підприємства.

  Не дає Казміренко відповіді й на запитання щодо участі у цьому злочині співробітників поліції. Хоча понад півроку тому було оприлюднено відео, яке чітко вказує на причетність поліції до розбійного нападу на кондитерську фабрику.

  Слідчий і прокурор ведуть себе підозріло і не можуть конкретно відповісти на жодне запитання. Це ще раз доводить, що їм є що приховувати, а справа проти Ігоря Бойка має замовний характер.

  Нагадаємо,  раніше власник Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" Ігор Бойко розповідав про деталі рейдерського захоплення його підприємства за вказівкою міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і народного депутата України від фракції "Народний фронт" Сергія Пашинського.

  Теги : ГПУ Арсен Аваков суд сергій пашинський Юрій Луценко житомир Народний Фронт рейдерське захоплення «ЖЛ» ігор бойко Євген Гамов Дмитро Любезніков Володимир Казміренко Юрій Драч
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів