Пашинський вважає, що зможе "обійти" детектор брехні

  12 Лютого, 2017 11:44
  Сергій Пашинський заявив, що вимагатиме перевірки всіх учасників інциденту з розстрілом ним людини на поліграфі.

  Нардеп від "Народного фронту" Сергій Пашинський, запевняючи у своїй невиновності в розстрілі В'ячеслава Хімікуса, заявив ув ефірі "112 Україна", що вимагатиме перевірки всіх учасників інциденту на детекторі брехні.

  "Ми внесли клопотання. Я хочу, щоб усі учасники, починаючи з мене, пройшли детектор брехні. Я буду вимагати, щоб слідство це зробило", – йдеться в заяві.

  Крім того, він плутано та невпевнено спробував переконати журналіста, що змінив показання щодо того, з якого положення стріляв у Хімікуса (спочатку Пашинський заявив, що стріляв лежачи, однак згодом почав дотримуватись версії про стрільбу з положення стоячи – ред.) через небажання "псувати людям Новий рік" – "Це була новорічна ніч, я не хотів псувати людям свято. Писав це я не зранку, а о 10 вечора, одразу після інциденту. Не хочу, щоб мене хтось жалів, але це був удар пляшкою по голові, це була досить стресова ситуація. І вже коли я зранку почав аналізувати якісь моменти, то я згадав, що я цілився в ногу не лежачи, а зверху вниз".

  При цьому, підкреслимо, нардеп декілька разів наголосив, що не змінював свідчень.

  Як відомо, суд визначив жертву Пашинського потерпілим.

  Теги : сергій пашинський Народний Фронт В'ячеслав Хімікус
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів