Пашинський влаштує показовий підрив міномета "Молот" для "зручних" журналістів

  9 Липня, 2018 17:40
  Попри обіцянку депутата-"нарфронтовика" на слідчий експеримент зможуть потрапити далеко не всі журналісти.

  Народний депутат від "Народного фронту" Сергій Пашинський надумав провести на Рівненському полігоні показовий слідчий експеримент з підривом міномета "Молот", потрапити на який зможуть лише "зручні" журналісти.

  Про це написала волонтер Ольга Решетилова на своїй сторінці у Facebook.

  Вона нагадала, що Пашинський заявив, що на полігон зможе потрапити кожен охочий журналіст, який звернеться або в секретаріат комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, або в Міністерство оборони України.

  Однак, зауважила Решетилова, виявилося, що відповідних розпоряджень Пашинський секретаріату комітету не давав, а в Міноборони стверджують, що у зв’язку із заходами безпеки присутність журналістів під час слідчого експерименту не передбачена.

  "З чого можу зробити висновок, що заяву цю Пашинський зробив для того, що створити видимість відкритості, а насправді на полігон поїдуть зручні йому журналісти для створення потрібної картинки", – вважає Решетилова.

  Нагадаємо, вранці 6 липня на Рівненському полігоні під час навчань вибухнув міномет "Молот", що призвело до загибелі і поранень декількох військовослужбовців.

  Майже два роки тому правозахисники показували, що держконцерн "Укроборонпром", який знаходиться під впливом депутата від "Народного фронту" Сергія Пашинського, поставляє військовослужбовцям несправні міномети "Молот".

  Теги : міномети вибух сергій пашинський полігон Народний Фронт
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів