Пашинський використовує в рейдерських атаках адвокатів Януковича

  3 Лютого, 2016 09:20
  Адвокати одіозних регіоналів допомагають групі Пашинського і Тищенка здійснювати рейдерське захоплення Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ".

  Олексій Назаренко, адвокат скандально відомого регіонала, ректора податкової академії Петра Мельника, бере участь в рейдерській атаці на Житомирську кондитерську фабрику "ЖЛ". Назаренко надавав адвокатські послуги В’ячеславу Лоханчуку, державному реєстратору, який на замовлення рейдерів вніс неправомірні записи щодо фабрики в Державний реєстр юридичних осіб.

  Лоханчук незаконно видалив підприємство ТДВ "ЖЛ" з реєстру, вніс неіснуюче ЗАТ "Житомирські ласощі" та вписав його директором Олександра Рогаля, людину депутата Пашинського. Зазначені дії уможливили розбійний напад і захоплення фабрики на новорічні свята.

   

  Міністерство юстиції своїм листом до ГПУ та НАБУ визнало дії Лоханчука незаконними та попросило розібратися в ситуації. Проти державного реєстратора відкрито кримінальне провадження. Його взявся захищати адвокат Олексій Назаренко, відомий як юридичний радник багатьох регіоналів.

  Назаренко є близьким приятелем та партнером Віталія Сердюка, адвоката Віктора Януковича. Сьогодні Сердюк представляє в Україні інтереси президента-втікача та намагається виправити імідж Януковича, організовуючи прес-конференції.


  Олексій Назаренко (крайній зліва) та Віталій Сердюк, адвокат Януковича (крайній справа)
  Олексій Назаренко (крайній зліва) та Віталій Сердюк, адвокат Януковича (крайній справа)

   

  У спробі рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" звинувачують депутата Сергія Пашинського та його ділового партнера Сергія Тищенка. Спільні з Януковичем адвокати вказують на зв'язок Пашинського з командою колишнього президента.

  Нагадаємо, наразі Сергій Пашинський обіймає посаду голови комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони. ЗМІ неодноразово писали про причетність нардепа до рейдерських атак.

  Теги : ГПУ Мін’юст Янукович сергій пашинський НАБУ сергій тищенко рейдерське захоплення «ЖЛ» Олександр Рогаль
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів