Пашинський та Порошенко збудували собі по церкві

  30 Листопада, 2016 16:14
  Серед високопосадовців стає модним зведення власних культових споруд.

  Низка високопоставлених державних діячів мають власні церкви.

  Про це повідомляє "Страна", зазначаючи, що особистими приміщеннями для читання молитов володіють президент Петро Порошенко, нардепи від "Народного фронту" і БПП Сергій Пашинський та Анатолій Матвієнко, а також суддя господарського суду Дніпропетровської області Наталія Петренко.

  Так, на території резиденції Петра Порошенка, що знаходиться в селищі Козин на Київщині, розташувалися 2 величезні будинки, будова меншого розміру та каплиця – невелика споруда з іконами та вівтарем, яка не має власного приміщення.

  У члена фракції "Народний фронт" Сергія Пашинського в його маєтку в селі Хлепча знаходяться 1020-метровий будинок, гараж, альтанки, озеро, кілька господарських прибудов, а також – невелика церква.

  Своєю чергою, народний депутат від БПП Анатолій Матвієнко володіє церквою Успіння Пресвятої Богородиці – споруда, площею 40 кв. м., перебуває у власності депутата з 2014 року.

  Особиста каплиця є і судді господарського суду Дніпропетровської області Наталії Петренко – вона володіє великим будинком, площею 457 кв.м. з церквою у дворі. Маєток розташований в селі Орлівщина (Дніпропетровська область – ред.), де також знаходяться її три земельні ділянки, розмірами 2847 кв.м, 843 кв.м. і 3801 кв.м.

  Теги : Порошенко БПП сергій пашинський Народний Фронт
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів