Пашинський після пострілу цілився пораненому Хімікусу в голову

  6 Сiчня, 2017 15:10
  Нардеп від "Народного фронту" вигадав свідчення про інцидент, коли він розстрілював людину.

  Після пострілу в ногу В'ячеславу Хімікусу народний депутат прицілився в голову лежачому та беззахисному чоловікові.

  Про це в інтерв'ю "Обозревателю" розповіла дружина постраждалого Ольга Хімікус.

  "Бачу картину: на дорозі лежить мій чоловік, на правому боці. Стоїть невідома жінка, в схожій на лисячу шубу – спостерігає за подіями. А невідомий мені чоловік(Пашинський - ред.) стояв... Не просто стояв і здалеку тримаючи на прицілі... Він стояв, нахилившись до мого чоловіка корпусом, і все ще тримав його на прицілі. До голови", – заявила жінка.

  За словами дружини, коли вона приїхала на місце, Пашинський, кричав: "Та ти знаєш, хто я такий?", "Я відома людина".

  Дружина нардепа в цей момент, за словами Хімікус, насолоджувалась діями свого чоловіка і не показала ніякого хвилювання.

  Після цього жінка дістала з автомобіля несправний пневматичний пістолет та направила на Пашинського і його дружину.

  "Я направила пістолет на невідомих людей (Пашинський та дружина, – ред.), у мене не було іншого виходу - моєму чоловікові явно загрожувала небезпека. Я сказала: "Відійшли від нього!" Наступна фраза була: "Лягти! Обличчям на землю!" На що пан Пашинський (в той момент я ще не знала, хто він) сказав: "Дівчинка, у мене бойовий". Після цього він присів", – зазначає пані Ольга.

  Після цього наляканий депутат обізвав жінку "дурепою" та запропонував перев'язати ногу її чоловікові. При цьому нардеп не повідомив, що не збирається вбивати людину. Також Пашинський не вибачався.

  Перев'язавши чоловікові ногу, представник "Народного фронту" комусь зателефонував та кричав: "Титан" сюди!" та "Швидку мені, негайно!".

  Пізніше на місце події приїхав син Пашинського – Антон, який кричав на жінку, співробітники ДСО, потім поліція і швидка допомога.

  Нагадаємо, 31 грудня поблизу Василькова Київської області нардеп вистрелив у місцевого жителя В'ячеслава Хімікуса. Зараз постраждалий у лікарні з простреленою ногою, реабілітація забере щонайменше півроку.

  Теги : сергій пашинський В'ячеслав Хімікус Ольга Хімікус
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів