Пашинський і Кононенко "віджимають" заправки Ставицького – Онищенко

  7 Березня, 2017 16:47
  Онищенко звинуватив депутатів від БПП і "Народного фронту" в рейдерстві.

  В Інтернеті з’явилося відео, на якому скандальний депутат Олександр Онищенко та лідер партії "5.10" Геннадій Балашов обговорюють політичну та економічну ситуацію в Україні, сидячи в одній із паризьких кав’ярень.  Під час розмови Онищенко розповідає про речі, які могли б слугувати приводом для відкриття кримінальних проваджень проти деяких українських високопоставлених політиків. Так, під час обговорення ситуації, що склалася довкола мережі АЗС "БРСМ-Нафта", Онищенко стверджує, що компанію намагаються відібрати депутати Сергій Пашинський та Ігор Кононенко.

  "До мене колись підходив сам Кононенко і казав, що передай Ставицькому, що він повинен поділитись. Вони як раз із Пашинським "поклали око" на всю цю мережу заправок і хотіли їх просто "віджати", – каже Онищенко.

  За словами депутата-втікача, власником мережі "БРСМ-Нафта" є колишній міністр екології часів Януковича Едуард Ставицький. Також Онищенко заявив, що Кононенко та Пашинський хочуть відібрати як мінімум 50% мережі "БРСМ-Нафта", або ж "віджати усе".

  Як повідомлялося раніше, мережа АЗС "БРСМ-Нафта" заявила про спробу рейдерського захоплення своїх автозаправних станцій та нафтобаз. Керівництво мережі звинуватило в організації рейдерської атаки нардепа Сергія Пашинського.  

  Теги : Ставицький сергій пашинський БРСМ-Нафта олександр онищенко Ігор Кононенко рейдерське захоплення рейдерство
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів