Пашинський хоче визнати себе потерпілим, підкупивши суддю – нардеп

  7 Березня, 2017 12:04
  Каплін переконаний, що скандальний нардеп знову "зґвалтує правосуддя".

  Суддею для оскарження народним депутатом від "Народного фронту" Сергієм Пашинським рішення суду про те, що поранений В’ячеслав Хімікус є потерпілим, було обрано Романа Новака.

  Про це народний депутат Сергій Каплін написав на Facebook.

  За словами нардепа, репутація обраного судді є далеко не ідеальною.

  "Суддю для вгамування болю стражденному Пашинському підібрали ідеального. Служитель Феміди Роман Новак – відомий порушник всіх процесуальних норм. Його "професіоналізм" приніс державі збитків на 20 мільйонів євро через порушення процедури і "описку" судді", – повідомив Каплін.

  Він впевнений, що Новак застосує усі "прийоми", щоб Пашинського було визнано потерпілим. Нардеп обіцяє детально слідкувати за судовим процесом і при виявленні порушень писати скарги у дисциплінарну комісію.  

  Сьогодні, 7 березня, у Печерському суді відбудеться продовження розгляду судової справи щодо конфлікту між Пашинським та Хімікусом, якого було визнано потерпілим в інциденті.

  Раніше повідомлялося, що нардеп від "Народного фронту" Сергій Пашинський розстріляв з пістолета з близької відстані людину.

  Пізніше Пашинський заявив, що планує оскаржити рішення суду про визнання В'ячеслава Хімікуса постраждалим в результаті передноворічного збройного конфлікту.

  Також депутат Пашинський звернувся до Печерського районного суду Києва, щоб визнати себе потерпілим у справі про стрілянину, під час якої сам же поранив випадкового перехожого.

  Теги : суд сергій пашинський Народний Фронт Сергій Каплін В'ячеслав Хімікус
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів