Пашинський хоче легітимізувати свої оборудки – Добродомов

  31 Березня, 2016 16:33
  Нардеп Дмитро Добродомов розповів справжню мету головного лобіста законопроекту про спецконфіскацію.

  За законом про спецконфіскацію, який активно проштовхують нардепи від НФ Сергій Пашинський і Тетяна Чорновол під прикриттям повернення грошей Януковича, криється легітимізація інших корупційних оборудок.

  Про це розповів позафракційний народний депутат Дмитро Добродомов у коментарі кореспонденту UA1.  "За цим законом криється легітимізація інших оборудок, зокрема з нафтопродуктами Курченка, в яких безпосередньо звинувачується бізнес-партнер Пашинського (Сергій Тищенко – Ред.). І на участь самого Пашинського у цих схемах вказують усі свідчення і документи. Зрештою, це підтвердив і Давід Сакварелідзе" – зазначив Добродомов.

  Нардеп стверджує, що окрім того скандальний законопроект Пашинського порушує права людини, а досудова конфіскація взагалі виглядає абсурдною. До того ж, європейські партнери вже чітко констатували, що він не відповідає європейським цінностям і що це є пряме зазіхання на право власності.

  Добродомов додав, що при нинішній судовій системі законопроект про спецконфіскацію є "надзвичайно небезпечним щодо наприклад рейдерських атак, які останнім часом ми спостерігаємо в Україні".

  Як повідомлялось, народні депутати міжфракційного об’єднання "Єврооптимісти" заявили, що законопроект Пашинського-Чорновол суперечить інтересам України.

  Теги : корупція Тетяна Чорновол сергій пашинський Дмитро Добродомов спецконфіскація рейдерство
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів