Пашинський збрехав, заявивши, що в ЄС не критикували його законопроект

  29 Березня, 2016 15:03
  Народний депутат, як виявилось робить неправдиві заяви щодо закону про спецконфіскацію.

  Народний депутат Сергій Пашинський, який є одним зі співавторів законопроекту №4057 про спецконфіскацію, в понеділок заявив із посиланням на представництво ЄС, що європейці не критикували його проект. Однак виявилось, що слова нардепа не відповідають дійсності, повідомила "Європейська правда".

  У понеділок, 28 березня, під час погоджувальної ради Пашинський заявив: "В одному з електронних видань була інформація, що начебто представництво ЄС – проти (законопроекту №4057). Ну, це неправда, ми звернулися уже і в представництво, і до видання. У них нема (коментаря), у них є якась електронна пошта. Ну, це все смішно".

  В "Європейській правді" відповіли на такі звинувачення, заявивши, що саме вони отримали та поширили офіційний коментар представництва ЄС, а слова Пашинського про те, що він чи його помічники начебто виходили на зв’язок із виданням, не відповідають дійсності.

  Хибними у виданні назвали також твердження депутата щодо неправдивості інформації про критику закону. І на підтвердження своєї правоти видання просить звернути увагу на сторінку Представництва ЄС у Facebook, на якій було оприлюднено коментар для "Європейської правди".

  У дипмісії ЄС навіть уточнили, що висловлена ними критика законопроекту №4057 є офіційною позицією ЄС.

  Нагадаємо, дипломатичне представництво ЄС раніше розкритикувало проект авторства Пашинського – Чорновол.

  Теги : сергій пашинський спецконфіскація Європейська правда
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів