Парубія попросять врахувати позицію журналістів з питання закриття кулуарів Ради

  10 Липня, 2018 10:48
  При цьому в Раді хочуть наділити прес-службу правом "фільтрувати людей" через створену при ній громадську раду з числа журналістів з "великим стажем".

  Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформації буде просити спікера парламенту Андрія Парубія врахувати позицію журналістів з питання закриття для них кулуарів парламенту, як це рекомендує Регламентний комітет Ради.

  Про це заявила перший заступник голови комітету ВР з питань свободи слова, народний депутат від БПП Ольга Червакова в ефірі телеканалу "112 Україна".

  "Це тільки рекомендації комітету. Їх ще має затвердити апарат ВР і підписати спікер. Голосування в залі вони не потребують, але ми як комітет будемо просити главу ВР врахувати позицію журналістів з цього питання", – підкреслила вона.

  Разом з тим, депутат запропонувала зосередитися на зміні положення про акредитацію і впорядкувати доступ до парламентської будівлі осіб з журналістськими посвідченнями. На її думку, у прес-служби ВР має бути право "фільтрувати людей".

  "Зараз є ідея у Верховній Раді переглянути положення про акредитацію, щоб в кулуари потрапляли тільки ті особи, які займаються саме журналістською, а не якоюсь іншою діяльністю. В даному випадку це висвітлення роботи Верховної Ради, написання статей, сюжетів політичних подій або навколополітичних подій. Прес-служба ВР позбавлена повноважень фільтрувати людей. Тому ми пропонуємо створити громадську раду при прес-службі ВР, куди будуть входити парламентські журналісти з великим стажем роботи, які добре бачать, хто з журналістів справжній журналіст, а хто займається якоюсь специфічною діяльністю, яка не має стосунку до журналістики", – підкреслила Червакова.

  Нагадаємо, підконтрольний "Народному фронту" комітет хоче закрити журналістам доступ в кулуари Ради.

  Теги : Андрій Парубій ВР свобода слова журналісти
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів