Парубій: РФ готує провокації у Києві

  11 Липня, 2016 12:18
  Спікер Ради заявив про підготовку спецслужбами РФ провокацій у Києві під час мирної хресної ходи, яка має відбутись 26 липня.

  Голова Верховної Ради Андрій Парубій під час погоджувальної ради заявив, що російські спецслужби стягують до Києва провокаторів, маскуючи їх під учасників мирної хресної ходи, яка має відбутись у Києві 26 липня.

  Про це повідомляє кореспондент UA1.

  "За нашою інформацією Кремль вже підготував сценарій провокацій на 26 липня. До Києва, окрім дійсно мирних вірян, стягуються провокатори із забороненою активістською символікою і символікою країни-агресора. Ми це вже побачили в окремих містах нашої країни", – йдеться в заяві.

  Крім того, за його словами, "до Києва також стягуються послідовники проросійських так званих казаческих організацій та молодики спортивної статури, які раніше були помічені у рейдерських атаках і провокаціях із захопленням храмів, громади яких добровільно хотіли змінити юрисдикцію і приналежність свого храму".

  У зв’язку з цим Парубій закликав керівництво МВС і СБУ провести "профілактичні бесіди з ініціаторами тих де стабілізаторів – щоб не допустити використання імперської символіки і уникнути будь-яких провокацій".

  Нагадаємо, раніше Парубій заявив, що Росія готується дестабілізувати ситуацію в Україні.

  Теги : Росія Київ Андрій Парубій
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів