Парубій попросить комітет ВР якнайшвидше розглянути подання щодо Онищенка

  16 Червня, 2016 10:58
  Спікер парламенту запевнив, що всі рішення стосовно нардепа Онищенка прийматимуться невідкладно.

  Голова Верховної Ради Андрій Парубій попросить профільний комітет, аби він якнайшвидше розглянув подання про надання дозволу на притягнення до кримінальної відповідальності та арешт нардепа Олександра Онищенка, повідомляє "Українська правда".

  За словами Парубія, наразі подання ще немає у парламенті, однак щойно воно з’явиться – всі рішення стосовно Онищенка будуть прийматися невідкладно.

  Парубій нагадав, що перед внесенням на розгляд Верховної Ради це питання має розглянути регламентний комітет. "Я звернуся до комітету, щоб питання якнайшвидше було розглянуто і внесено до зали", – сказав спікер парламенту.

  Секретар регламентного комітету Дмитро Лубінець своєю чергою зазначив, що в разі отримання такого розпорядження від спікера, комітет може зібратися о 14 год. у четвер, а ввечері питання може бути винесене на розгляд Ради.

  Нагадаємо, генеральний прокурор Юрій Луценко підписав подання до Верховної Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності та арешт Олександра Онищенка.

  Теги : Верховна Рада Андрій Парубій олександр онищенко подання на арешт
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів