Парубій: Ми воюємо зброєю XX століття проти зброї XXI століття

  8 Червня, 2015 11:40
  На думку Парубія, зупинити Путіна – завдання не тільки України, а всього цивілізованого світу.

  Перший заступник голови ВР, співголова Міжпарламентської ради Україна-НАТО Андрій Парубій заявив, що Росія постачає на Донбас найсучасніше озброєння, якому важко протистояти без міжнародної допомоги і надання летальної зброї Україні.

  Про це він сказав на засіданні Міжпарламентської ради Україна-НАТО в Києві.

  За його словами, "Путін розуміє тільки мову сили", а мову дипломатії розглядає як слабкість. Водночас, Україні фактично доводиться воювати "зброєю XX століття проти зброї XXI століття", адже на окупованих територіях Донецької і Луганської областей знаходиться найсучасніше російське озброєння.

  Таким чином, на думку Парубія, всі заяви, що надання Україні летальної зброї може спровокувати Путіна до надання терористам ще новішої зброї, є просто "спекулятивними". "Він буде йти рівно доти, доки ми його не зупинимо. І це завдання не тільки України, це завдання всього цивілізованого світу - зупинити Путіна" – заявив Парубій.

  У свою чергу, міністр оборони України Степан Полторак вважає, що вирішити питання тільки військовим шляхом неможливо, бо будуть серйозні втрати серед мирного населення. 

  Теги : Путін Донбас Степан Полторак Андрій Парубій
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів