Парубій: Медяник не підтримував сепаратистів, його треба випустити з-під арешту

  23 Жовтня, 2016 12:50
  Спікер ВР заявив, що екс-нардеп від Партії регіонів на початку російської агресії став на бік України.

  Голова Верховної Ради Андрій Парубій у коментарі УНІАН заявив, що підтримує можливе звільнення екс-нардепа від Партії регіонів Володимира Медяника з-під арешту, оскільки  на початку агресії РФ він начебто став на сторону України.

  За словами Парубія, у 2014 році він як секретар РНБО разом із тодішнім главою СБУ Валентином Наливайченком виїхали до Луганська, де вели переговори про умови здачі зброї і звільнення бойовиками будівлі СБУ – "І, власне, коли стало питання про переговори і про майданчик для переговорів, то Медяник як депутат-мажоритарник від того округу, сам вийшов на контакт зі мною, запропонував свій офіс на переговорах і фактично він у той складний для України час визначився і став на бік України".

  Крім того, він додав, що чув погрози Медянику від терористів, "але він під час переговорів і під час забезпечення нашої операції в Луганську займав позицію держави Україна".

  Нагадаємов Генпрокуратурі заявили, що повернення незаконно отриманих екс-президентом Януковичем грошей займе кілька років.

  Теги : Валентин Наливайченко Андрій Парубій луганськ Медяник
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів