Партнер Авакова "віджав" 500 кв. м в елітному житловому комплексі за допомогою Нацполіції

  12 Жовтня, 2017 12:52
  Поліцейські заявили, що будівництво житлового комплексу в Києві проходить з ознаками кримінального правопорушення.

  Бізнес-партнер глави Міністерства внутрішніх справ Ігор Котвіцький став власником 448 кв. м в елітному житловому комплексі у Києві за допомогою тиску Національної поліції на його власників.

  Про це пише "Олігарх".

  Раніше Котвіцький став власником 44,785 тис. облігацій компанії "Сервіс" приблизною вартість у 27 млн гривень.

  Пізніше "Сервіс", яка входить у групу компанію "Континіум" Степана Івахіва і Сергія Лагура, заявила про випуск облігацій для фінансування будівництва житлового комплексу на вул. Мечникова у Києві.

  Частка Котвіцького у житловому комплексі, будівництво якого завершиться у 2018 році, склала 448 кв. м.

  Незадовго до входження бізнес-партнера Авакова у компанію на будівництво житлового комплексу звернула свою увагу Нацполіція. Правоохоронці заявили, що у будівництві житлового комплексу на вул. Мечникова є ознаки кримінальних правопорушень.

  На думку автора статті, існує логічний зв'язок між входженням Котвіцького у акціонери компанії та діями правоохоронців щодо будівництва нею житлового комплексу.   

  Раніше повідомлялося, що військова частина №2276 Національної гвардії України 4 жовтня за результатами тендерів уклала п’ять угод з ТОВ "Науково виробниче підприємство "Темп-3000" про постачання броні на загальну суму 71,88 млн гривень.

  Теги : Арсен Аваков Київ Народний Фронт національна поліція ігор котвіцький
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів