Партія Ляшка задешево піариться у виданнях Ахметова

  29 Травня, 2018 13:45
  Експерти вважають, що різницю "радикали" сплачують в інший спосіб.

  "Радикальна партія Олега Ляшка" платить за рекламу в медіа, які належать олігарху Рінату Ахметову, в сотні разів менші суми, ніж мала би.

  Про це йдеться в матеріалі громадського руху ЧЕСНО.

  Так, у 2016-2017 рр. ТОВ "Медіапартнерство", яке забезпечує рекламу в медіахолдингу Ахметова, отримало від партії Ляшка лише 200 тис. гривень за інформаційні послуги в газеті "Сегодня". При цьому жодних оплат послуг газети у 2016 році здійснено не було.

  За 2 роки Ляшку присвячено щонайменше 87 матеріалів (72 – у 2017 році). Найдешевше, згідно з наданими розцінками, реклама коштувала в газеті "Сегодня" – 14,7 тис. гривень. Це ¼ шпальти. Але насправді новини про Ляшка займають більш як чверть шпальти.

  Та навіть у такому разі вартість рекламної кампанії лише за 2017 рік мала б скласти 1,056 млн гривень. Ймовірно, "Радикальна партія" платила газеті готівкою або послугами.

  Крім того, за 2016-2017 рр. на веб-сайті segodnya.ua було розміщено 266 матеріалів, що мають ознаки замовності. Частина із них дублює опубліковані в газеті, але на сайті вони вже без рекламного маркування. Ціна такої новини на segodnya.ua – 10 тис. гривень.

  Загалом, згідно з аналізом ЧЕСНО, за 2 роки "Радикальна партія" за присутність на сайті segodnya.ua мала б заплатити 2,66 млн гривень.

  Цікаво, що ці ж матеріали згадувалися у новинному блоці і на телеканалі "Україна", який у фінансових звітах "радикалів" узагалі не фігурує. Сам Ляшко у 2016-2017 рр. понад 120 разів з’являвся лише в новинній програмі "Сегодня". Частим гостем він є і в студії каналу.

  На думку співредактора MediaLab.Online, викладача Школи журналістики УКУ Отара Довженка, політик Олег Ляшко від самого початку був медійною технологією й останні кілька років мажоритарним акціонером проекту "Ляшко" став Рінат Ахметов.

  Теги : Рінат Ахметов Ляшко Радикальна партія реклама ТРК Україна піар
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів