Парламент схвалив нововведення щодо штрафів водіям

  21 Травня, 2015 18:07
  Верховною радою прийнято у першому читанні законопроект про зміни, спрямовані на вдосконалення безпеки дорожнього руху.

  На сьогоднішньому засіданні Верховної Ради було підтримано законопроект про внесення змін в окремі законодавчі акти, що регулюють процедуру виявлення і фіксації порушень правил дорожнього руху.

  Законодавча ініціатива була представлена в парламенті Міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. На його переконання ухвалення змін дозволить підвищити рівень безпеки дорожнього руху та наблизитись до європейських стандартів у цій сфері.

  Глава МВС звернув особливу увагу на такі нововведення, як скорочення часу заповнення адміністративних протоколів при фіксації правопорушень та застосування електронного протоколу. Аваков вважає, що такі новели дозволять підвищити ефективність роботи міліції та мінімізувати можливість корупції.

  Крім зазначених змін, внесено пропозицію щодо введення фіксованого штрафу, який буде мінімальним, та відмовитися від так званої "вилки штрафів".

  "Ми пропонуємо сьогодні взяти мінімальний розмір штрафу. Мета - не грабувати і карати громадян, а будувати відносини держави з громадянами", - додав глава МВС.

  Також законопроектом буде змінено терміни оплати штрафів до 30 днів. У разі несплати штрафу протягом цього часу правопорушник позбавляється водійських прав.

  Водночас, заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе запевнила, що права повертатимуться одразу після сплати штрафу та пені.

  За прийняття законопроекту за основу віддали свої голоси 247 народних депутатів.

  Теги : МВС Арсен Аваков штраф Ека Згуладзе
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів