Парламент хоче заборонити військовим користуватись мобільними в зоні АТО

  12 Травня, 2015 12:41
  Так, вдасться уникнути витоку інформації та протидіяти технічним розвідкам.

  Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроект, внесений Кабінетом міністрів, про заборону військовослужбовцям користуватися мобільними телефонами в зоні АТО.

  За відповідне рішення проголосували 243 із 334 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

  Законопроектом передбачено, що в мирний час порядок зберігання і користування особистими засобами мобільного зв’язку, комп’ютерною та іншою радіоелектронною технікою для військовослужбовців встановлюється командиром військової частини.

  Військовослужбовцям, які виконують обов’язки військової служби, пропонується заборонити користуватися особистими засобами мобільного зв’язку: у районах проведення антитерористичної операції; в умовах надзвичайного стану чи під час дії особливого періоду на територіях, де ведуться бойові дії. 

  У пояснювальній записці зазначається, що законопроектом передбачено посилення контролю за витоком інформації, зокрема із зони АТО. Також його метою є протидія технічним розвідкам та забезпечення належного рівня захищеності інформації, що циркулює в мережах систем зв’язку силових структур та правоохоронних органів України. 

  Теги : АТО військовослужбовці Верховна Рада законопроект мобільні телефони
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів