ПАРЄ готує окрему резолюцію щодо Савченко

  11 Березня, 2016 15:53
  Як зазначив голова української делегації, у ПАРЄ все частіше лунають пропозиції щодо запровадження "списку Савченко".

  Парламентська асамблея Ради Європи готує окрему резолюцію щодо нардепа, члена української делегації в ПАРЄ Надії Савченко з наслідками для російської влади.

  Про це на брифінгу заявив народний депутат із фракції БПП, голова постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Володимир Ар’єв.

  "Схоже, список Савченко, схожий на список Магнітського, стає все більш реальною справою, оскільки, вже лунають пропозиції щодо запровадження цього списку і з боку ПАРЄ, і з боку Європейського парламенту", – сказав він.

  Крім того, депутат розповів, що генсек Ради Європи Турбйорн Ягланд досі жодним чином не відреагував на ситуацію з визволенням Надії Савченко.

  Тому, за словами Ар’єва, від імені української делегації йому було спрямовано листа, щоб він доклав усіх зусиль для визволення українки.

  Голова делегації також зазначив, що європейські парламентарі підписують петицію про звільнення Савченко,  яку ініціювали видатні особи з різних країн.

  Нагадаємо, раніше депутати Європарламенту запропонували ініціювати "список Савченко", який очолюватиме президент Росії Володимир Путін.

  Теги : Росія Надія Савченко ПАРЄ резолюція
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів