Парасюк: Я перекрив Гройсману корупційні потоки

  12 Сiчня, 2018 20:01
  Раніше прем'єр заявив, що бажає зняття з нардепа недоторканності.

  Народний депутат Володимир Парасюк заявив, що він перекрив прем'єр-міністру Володимиру Гройсману можливість торгівлі з окупованими територіями Донбасу, через що той хоче позбавити його депутатської недоторканності.

  Про це повідомляє телеканал ZIK.

  Раніше Гройсман заявив, що йому не подобається поведінка Парасюка, як народного депутата і вважає, що його потрібно позбавити недоторканності і притягнути до відповідальності. На що Парасюк відповів, що його діями, і діями його соратників, було перекрито великий корупційний компонент, який утворили між вільними і окупованими територіями України.

  Володимир Парасюк підкреслив, що, якщо хочуть, нехай з нього знімають недоторканність і такими заявами пан Гройсман його не злякав. Нардеп готовий відповідати за всі свої дії, і що питання зняття недоторканності з нього – це лише питання часу.

  "Гройсман, напевно, хоче відновити торгівлю з окупованими територіями, тому вони зараз останнім часом роздають своїм політикам зі своєї партії різні "темники", які розповідають, що ми завдали якийсь економічний збиток тощо. Але якщо подивитися просто з точки зору здорового глузду, то нічого ми не завдали, тому що ми ведемо з країною Росією війну", – говорить Парасюк.

  Нардеп підкреслив, що торгувати з окупованими Росією територіями ми не маємо ніякого морального права.

  "А з точки зору економіки, давайте порахуємо, скільки мільйонів і мільярдів гривень ми виводили на ті території і як вони потім" відмивалися "через різні офшорні компанії", – зазначив політик.

  Нагадаємо, народний депутат Володимир Парасюк вдарив по голові поліцейського в суді м Маріуполь.

  Теги : Гройсман недоторканність Парасюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів