ПАРЄ вочевидь не зніме санкції з Росії, бо не бачить прогресу

  18 Квiтня, 2015 14:15
  Парламентська асамблея Ради Європи може не повернути Росії право голосу через відсутність прогресу та невиконання поставлених умов.

  Парламентська асамблея Ради Європи може автоматично продовжити санкції проти російської делегації до кінця року, адже Росія так і не виконала поставлених їй умов.

  Про це журналістам у Страсбурзі сказав генеральний секретар ПАРЄ Войцех Савицький, як повідомляє Deutsche Welle.

  За його словами, питання про зняття санкцій буде винесене на сесію ПАРЄ 20 квітня, проте воно може бути й зняте з порядку денного, що означатиме автоматичне продовження санкцій до січня 2016 року. Чи заслуговує це питання розгляду, вирішать тільки депутати асамблеї.

  Проте DW подає інформацію від джерел у секретаріаті асамблеї, що питання зняття санкцій з росіян майже стовідсотково не буде розглядатись у порядку денному, натомість його замінять дебатами про ситуацію в Україні.

  До того ж Войцех Савицький нагадав, що ПАРЄ згідно резолюції має право повністю анулювати повноваження російської делегації під час червневої сесії, якщо РФ не продемонструє "прогресу в імплементації Мінського протоколу, а також у виконанні вимог та рекомендацій асамблеї, особливо щодо негайного виведення російських військ зі сходу України".

  Як відомо, ПАРЄ у січні цього року відповідною резолюцією позбавила Росію права голосу, а її членів – права займати керівні органи асамблеї та призначатись доповідачами. Санкції були накладені через продовження незаконної анексії Криму та агресію на українському сході.

  Нагадаємо, учора суд Москви відмовив закрити справу проти Савченко як делегата ПАРЄ

  Теги : Росія санкції ПАРЄ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів