Паливо для Міноборони: НАБУ допитує керівника "Трейд Коммодіті"

  9 Липня, 2018 12:04
  Раніше Володимира Гарькавого було оголошено в розшук, проте наразі правоохоронні органи його вже не розшукують.

  Національне антикорупційне бюро допитує неформального керівника компанії "Трейд Коммодіті" Володимира Гарькавого, який перебуває в розшуку і прибув напередодні в Україну. Про це повідомило джерело в НАБУ інформаційному-агентству Українські новини.

  За його інформацією, Бюро не буде затримувати неформального керівника компанії "Трейд Коммодіті". Суд має розглянути питання про обрання йому запобіжного заходу. У кінці 2017 року суд заарештував чотири квартири і чотири автомобілі Гарькавого.

  Раніше неформального керівника "Трейд Коммодіті" було оголошено в розшук у справі про розкрадання 149 млн гривень під час закупівлі палива для Міністерства оборони. Тривалий час він переховувався від слідства, проте наразі вже не перебуває в розшуку.

  Також Інтерпол оголосив у міжнародний розшук директора компанії "Трейд Коммодіті" Вадима Майка, який підозрюється в причетності до розкрадання 149 млн гривень під час закупівлі палива для Міністерства оборони.

  НагадаємоСолом’янський районний суд Києва повернув закордонні паспорти підозрюваному в причетності до розкрадання майже 150 млн гривень під час закупівлі палива заступнику міністра оборони Ігорю Павловському.

  Теги : корупція Міноборони НАБУ Трейд Коммодіті
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів