Оприлюднено відео показового затримання прокурора Краматорська

  7 Квiтня, 2015 14:14
  Чиновника звинувачують в хабарництві. Він очолював прокуратуру міста з минулого квітня.

  Прокурора Краматорська Андрія Сухініна закували в наручники просто під час церемонії представлення нового прокурора Донецької області у присутності заступника генпрокурора Давида Сакварелідзе.

  Сакварелідзе заявив з цього приводу: "Коли ми говоримо про очищення, ми маємо на увазі самих себе, і не жартуємо з цього приводу. Я дуже шкодую, що сьогодні нам довелося це зробити, але це обов'язково".

  Прокурора затримали за підозрою в отриманні хабара (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу).

  Сухінін очолював прокуратуру Краматорська з квітня 2014 року.

  У Сухініна та його заступника, а також у начальника УБОЗ Краматорська під час обшуків вилучили 110 тис. дол. і 2 млн 750 тис. грн, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

  Вилучено також документи й записи, які свідчать про щомісячне одержання хабарів від підприємців, які мали й легальний, й нелегальний бізнес.

  Кримінальне провадження проти затриманих розслідували з 18 лютого.

  Нагадаємо, в кінці березня у прямому ефірі за підозрою в корупції затримали голову ДСНС Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького.

  Також нещодавно пройшли обшуки в ДАІ Києва, після чого було затримано начальника відділу реєстраційно-екзаменаційної роботи Миколу Жебеля, а начальник ДАІ Києва втік за кордон.

  Теги : краматорськ прокурор сакварелідзе
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів