Оприлюднено подробиці "чеченських пригод" Яценюка

  15 Жовтня, 2015 10:55
  Яценюк постійно бігав по позиціях, обмотавши каску светром, а після бою багато позував з автоматом перед журналістами.
  Арсеній Яценюк як, нібито,
  Фотоколаж з відкритих джерел
  Арсеній Яценюк як, нібито, "ваххабіт", у Чечні

  Ілля Новіков, адвокат українця Миколи Карпюка, якого зараз судять у Чечні, оприлюднив подробиці зі справи, в якій згадується нібито участь українського прем'єра Арсенія Яценюка у чеченській війні 1995 року.

  Відповідний уривок з кримінальної справи Карпюка та його соратника Станіслава Клиха, якого судять по тій же справі, Новіков навів у Facebook.

  "От вам казка на ніч. Заразом вітаю усіх українців з Днем захисника Вітчизни і тим, що у них такий бойовий прем'єр", - написав Новіков.

  Клиху в бою запам'ятався Яценюк, який стріляв з автомата "Калашникова". Він зробив "близько десяти пострілів у російських військовослужбовців". Чи убив когось майбутній прем'єр, Клих не бачив.

  "У цьому бою ще запам’ятався момент - постійне переміщення Яценюка з однієї вогневої точки на іншу. Усі там займали позицію, а той бігав. На голові у Яценюка була військова каска, вона ще чимось була обмотана, чи то светром, чи то ще чимось, всередині ще щось було. Він побоювався за своє життя", - йдеться у матеріалах справи.

  Також в справі говориться, що після бою Яценюк "часто був серед журналістів, багато позував, фотографувався, давав інтерв'ю".

  У загоні, де перебували Карпюк та Клих, Яценюк, нібито, перебував приблизно до 4-5 січня 1995 року, а потім через Грузію поїхав до Києва "разом з якимись журналістами".

  Зазначимо, що Карпюка та Клиха судять як українських націоналістів, які, на думку слідчих, брали участь у протистоянні російським військам у 1990-х.

  Нагадаємо, вперше про участь Яценюка в чеченській війні 1990-х заявив глава Слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін 8 вересня цього року. Це викликало хвилю "фотожаб" та пародій в українському інтернеті.

  Теги : Арсеній Яценюк Чечня ілля новіков карпюк клих
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів